Průzkum hudebnosti

Datum konání: 13.03.2019
Ve středu 13.3. přijdou do MŠ Louky paní učitelky ze ZŠ Malenovice na průzkum hudebnosti do předškolní třídy.

Průzkum hudebnosti

Datum konání: 11.03.2019
V pondělí 11.3. přijdou do MŠ Prštné paní učitelky ze ZŠ Malenovice na průzkum hudebnosti do předškolní třídy.

Kouzelná šou

Datum konání: 08.03.2019
V pátek 8.3. se pobavíme u Kouzelné šou veselého Toma v MŠ Louky v 8.30 h a v MŠ Prštné v 9.30 h.

Karneval

Datum konání: 19.02.2019
V úterý 19.2. budeme mít v MŠ Louky, Prštné i Ovčírna "Karneval", který se uskuteční v dopoledních hodinách. Na tento den připravte dětem masky :-)

Kouzlení s klaunem

Datum konání: 07.02.2019
Ve čtvrtek 7.2. proběhne v MŠ Prštné v 8.30 h. a v MŠ Louky v 10 h. "Kouzlení s klaunem".

< 1 23 4 5 6 7 8 > »

Svátek má Gabriel, zítra Marián

vital chléb, pomazánka sýrová s jarní cibulkou, kápie, kakao, jablko, citronový čaj

polévka zeleninová s kapáním, kuřátko jako od maminky, těstovinový šneci, kompot, šťáva