Výlet dětí z Kočiček

Datum konání: 12.06.2019
Ve středu 12.6. pojedou děti z MŠ louky ze třídy Kočiček na výlet vlakem do Vizovic

Výlet dětí z Beránků

Datum konání: 11.06.2019
V úterý 11.6. pojedou děti z MŠ Nad Ovčírnou ze třídy Beránků na výlet na hrad Malenovice, kde je čeká i setkání s Bílou paní. Odchod od MŠ v 8 h.

Artistická show

Datum konání: 07.06.2019
V pátek 7.6. proběhne v MŠ Louky v 8.30 h. a v MŠ Prštné v 10.15 h. "Artistická show" se žonglérem Milanem Ošmerou.

Zahradní párty

Datum konání: 06.06.2019
Ve čtvrtek 6.6. se bude konat v MŠ Prštné "Zahradní párty" v 15.30h i pro děti z MŠ Nad Ovčírnou. Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče na rozloučení s předškoláky, na soutěže, hry a spoustu zábavy. Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne :-)

Zahradní párty