Uzavření mateřské školy KORONAVIR!!!!

Krizový štáb města Zlína vyzývá k respektování nouzového stavu vyhlášeného vládou České republiky. Zároveň v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 vydává následující opatření:

Uzavření všech MATEŔSKÝCH škol LOUKY, PRŠTNÉ i OVČÍRNA s platností od pondělí 16. března 2020.

Pokud budete žádat o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení, můžete si tento formulář vyzvednout v pondělí 16. 3. 2020 od 8. 00 hod - 12, 00 hod v mateřské škole LOUKY!!!!!!! Platí i pro odloučená pracoviště PRŠTNÉ a OVČÍRNA. V dalších dnech po telefonické domluvě s ředitelkou školy telefon - 607 536 960

Český rozhlas

Datum konání: 22.11.2019
V pátek 22.11. budou děti z MŠ Louky ze Želviček nahrávat hudební pásmo pro Český rozhlas. Tímto děkujeme paní Míšové z Českého rozhlasu.

Lego výstava

Datum konání: 20.11.2019
Ve středu 20.11. půjdou děti z MŠ Ovčírna ze třídy Beránků na lego výstavu do Alternativy.

Divadlo Špílberg

Datum konání: 19.11.2019
V úterý 19.11. přijede divadlo Špílberg s pohádkou "Králíci z klobouku" do MŠ Ovčírna v 8.30 h.

Divadlo Špílberg

Datum konání: 18.11.2019
V pondělí 18.11. přijede divadlo Špílberg s pohádkou "Králíci z klobouku" do MŠ Louky v 8.30 h a do MŠ Prštné v 10 h.

Vánoční fotografování

Datum konání: 14.11.2019
Ve čtvrtek 14.11. proběhne vánoční fotografování v MŠ Louky a v MŠ Prštné dle objednávek. Je určeno pouze pro děti navštěvující MŠ.

< 1 2 3 45 6 7 8 9 10 > »

Svátek má Kvido, zítra Hugo

chléb, bavorská pomazánka, zelenina, cola cao, jablko, citronový čaj

polévka pohanková, zapékané filé, bramborová kaše, ledový salát, šťáva