Seznamy přijatých dětí do mateřských škol Louky, Prštné, Ovčírna

MŠ Louky
MŠ Ovčírna
MŠ Prštné

Upozornění pro rodiče nově přijatých dětí k předškolnímu vzdělávání 2020 -2021:
Ve středu 24. 6. 2020 v 15,00 hod se v mateřské škole Louky /platí pro všechny rodiče Louky, Prštné i Ovčírna/ uskuteční informační schůzka pro rodičů nově přijatých dětí.
Účast alespoň jednoho zákonného zástupce NUTNÁ !!!!!!
Účast bez dětí !!!!

Mateřské školy ve Zlíně se znovu otevřou

publikováno: 7.5.2020

Zlín – Krizový štáb statutárního města Zlína rozhodl, že se Mateřské školy zřizované městem opět otevřou v pondělí 18. května 2020, tedy o týden dříve, než bude otevřen I. stupeň základních škol.

„Původně jsme chtěli školky otevřít v termínu otevření 1. stupně základních škol, ale na základě podnětů rodičů jsme se rozhodli, že školky otevřeme již od 18. 5. Dřívější termín nebyl možný skrze zápisy, které mají proběhnout v příštím týdnu. Zároveň plánujeme přes prázdniny rozšířený provoz školek i školních družin,“ uvedl primátor města a předseda krizového štábu Jiří Korec.

Aby byl návrat dětí do mateřských škol bezpečný jak pro ně samotné, tak i pro jejich rodiče a v neposlední řadě také pro všechny zaměstnance MŠ, je nutno dodržovat pokyny a doporučení uvedená v dokumentu MŠMT. V souvislosti s obnovením provozu mateřských škol vydalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dokument Provoz mateřských škol v období do konce školního roku 2019/2020.

Nejdůležitější z pokynů či doporučení jsou následující:

• Při cestě do školy a ze školy zakrýt ústa a nos ochrannými prostředky,
  • Dodržovat odstup 2 metry,
  • Minimalizovat velké shromažďování osob před školou,
  • Po přezutí a převlečení si důkladně umýt ruce vodou a tekutým mýdlem,
  • Nevodit do MŠ děti s příznaky COVID-19,
  • Důkladně si mýt ruce před zahájením stravování (děti si sami jídlo a pití nenabírají a neberou si ani sami příbory,
  • Při prvním vstupu do školy předkládá zákonný zástupce následující prohlášení,
    a) písemné seznámení s vymezením rizikových skupin stanovených Ministerstvem zdravotnictví a
    b) písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění

Pokud zákonný zástupce tyto dokumenty nepodepíše, nebude vstup dítěti do mateřské školy umožněn.

MŠ zajistí zvýšenou četnost úklidu a dezinfekce, větší část pobytu venku v areálu MŠ, časté větrání a další nařízení, která jsou uvedena ve zmíněném dokumentu MŠMT. Děti a pedagogičtí pracovníci mateřské školy roušky v prostorách školy nosit nemusí.

Kompletní soubor hygienických opatření pro školská zařízení naleznete ZDE.

Obecné informace ke znovuotevření
Opatření školy a čestné prohlášení stahujte zde

Divadlo Špílberg

Datum konání: 19.11.2019
V úterý 19.11. přijede divadlo Špílberg s pohádkou "Králíci z klobouku" do MŠ Ovčírna v 8.30 h.

Divadlo Špílberg

Datum konání: 18.11.2019
V pondělí 18.11. přijede divadlo Špílberg s pohádkou "Králíci z klobouku" do MŠ Louky v 8.30 h a do MŠ Prštné v 10 h.

Vánoční fotografování

Datum konání: 14.11.2019
Ve čtvrtek 14.11. proběhne vánoční fotografování v MŠ Louky a v MŠ Prštné dle objednávek. Je určeno pouze pro děti navštěvující MŠ.

Vánoční fotografování

Datum konání: 12.11.2019
V úterý 12.11. proběhne vánoční fotografování v MŠ Nad Ovčírnou dle objednávek. Je určeno pouze pro děti navštěvující MŠ.

ZUŠ Harmonie

Datum konání: 11.11.2019
V pondělí 11.11. navštíví děti z MŠ Prštné ze Žluťásků v 8.30 h Uměleckou školu Harmonii a děti z MŠ Louky ze Želviček a Ptáčků v 10 h. Je zde pro ně připraven koncert.

< 1 2 3 4 56 7 8 9 10 11 > »

Dnes je 11. červenec
Svátek má Olga, zítra Bořek

chléb, sýrová pomazánka, rajče, mléko, jablko, ovocný čaj