Uzavření mateřské školy KORONAVIR!!!!

Krizový štáb města Zlína vyzývá k respektování nouzového stavu vyhlášeného vládou České republiky. Zároveň v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 vydává následující opatření:

Uzavření všech MATEŔSKÝCH škol LOUKY, PRŠTNÉ i OVČÍRNA s platností od pondělí 16. března 2020.

Pokud budete žádat o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení, můžete si tento formulář vyzvednout v pondělí 16. 3. 2020 od 8. 00 hod - 12, 00 hod v mateřské škole LOUKY!!!!!!! Platí i pro odloučená pracoviště PRŠTNÉ a OVČÍRNA. V dalších dnech po telefonické domluvě s ředitelkou školy telefon - 607 536 960

Vánoční fotografování

Datum konání: 12.11.2019
V úterý 12.11. proběhne vánoční fotografování v MŠ Nad Ovčírnou dle objednávek. Je určeno pouze pro děti navštěvující MŠ.

ZUŠ Harmonie

Datum konání: 11.11.2019
V pondělí 11.11. navštíví děti z MŠ Prštné ze Žluťásků v 8.30 h Uměleckou školu Harmonii a děti z MŠ Louky ze Želviček a Ptáčků v 10 h. Je zde pro ně připraven koncert.

Volné divadlo

Datum konání: 08.11.2019
V pátek 8.11. přijede Volné divadlo s pohádkou "Medvídek Pú". Představení se odehraje v MŠ Prštné v 8.30 h.

Vánoční fotografování

Datum konání: 07.11.2019
Ve čtvrtek 7.11. proběhne vánoční fotografování v MŠ Louky a v MŠ Prštné dle objednávek. Je určeno pouze pro děti navštěvující MŠ.

Volné divadlo

Datum konání: 06.11.2019
Ve středu 6.11. přijede Volné divadlo s pohádkou "Medvídek Pú". Představení se odehraje v MŠ Nad Ovčírnou v 8.30 h. a v MŠ Louky v 10 h.

< 1 2 3 4 56 7 8 9 10 11 > »

Svátek má Kvido, zítra Hugo

chléb, bavorská pomazánka, zelenina, cola cao, jablko, citronový čaj

polévka pohanková, zapékané filé, bramborová kaše, ledový salát, šťáva