Pečení perníčků

Datum konání: 11.12.2018
V úterý 11.12. a ve středu 12.12. budou děti z MŠ Louky v dopoledních hodinách péct perníčky.

Pečení perníčků

Datum konání: 06.12.2018
Ve čtvrtek 6.12. budou děti v MŠ Nad Ovčírnou péct perníčky v dopoledních hodinách.

Mikulášská nadílka

Datum konání: 05.12.2018
Ve středu 5.12. přijdou do MŠ Louky, Prštné i Ovčírna "MIKULÁŠ, ČERT I ANDĚL" s pohádkou a nadílkou. Tímto opět jako každý rok děkujeme Zdravuškám ze Zdravotní školy Zlín pod vedením p. Stašové a studentkám Pedagogické školy Zlín.

Exkurze

Datum konání: 04.12.2018
V úterý 4.12. se účastní děti ze třídy Beránků MŠ Nad Ovčírnou v SPŠP-COP her pro rozvoj polytechnických dovedností.

Divadlo v batohu

Datum konání: 29.11.2018
Ve čtvrtek 29.11. přijede Divadlo v batohu do MŠ Nad Ovčírnou v 8.30 h. s pohádkou "Kašpárek a ježibaba".

< 1 2 3 4 56 7 8 9 10 11 > »

Svátek má Gabriel, zítra Marián

vital chléb, pomazánka sýrová s jarní cibulkou, kápie, kakao, jablko, citronový čaj

polévka zeleninová s kapáním, kuřátko jako od maminky, těstovinový šneci, kompot, šťáva