Uzavření mateřské školy KORONAVIR!!!!

Krizový štáb města Zlína vyzývá k respektování nouzového stavu vyhlášeného vládou České republiky. Zároveň v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 vydává následující opatření:

Uzavření všech MATEŔSKÝCH škol LOUKY, PRŠTNÉ i OVČÍRNA s platností od pondělí 16. března 2020.

Pokud budete žádat o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení, můžete si tento formulář vyzvednout v pondělí 16. 3. 2020 od 8. 00 hod - 12, 00 hod v mateřské škole LOUKY!!!!!!! Platí i pro odloučená pracoviště PRŠTNÉ a OVČÍRNA. V dalších dnech po telefonické domluvě s ředitelkou školy telefon - 607 536 960

Den plný strašidel

Datum konání: 04.11.2019
V pondělí 4.11. se uskuteční ve všech mateřských školách dopoledne plné povídání, kouzel, strašidel a čarodějných jídel "Den plný strašidel". Připravte dětem strašidelnou masku.

Podzimní zpívání

Datum konání: 24.10.2019
Ve čtvrtek 24.10. proběhne v MŠ Prštné "Podzimní zpívání".

Buďme kamarádi

Datum konání: 23.10.2019
Ve středu 23.10. se uskuteční v MŠ Louky pro starší děti od 8 h program "Buďme kamarádi" s povídáním o kamarádech s handicapem a seznámením s pomůckami.

Barevný týden

Datum konání: 21.10.2019
21.10. – 25.10. BAREVNÝ TÝDEN Děti přijdou oblečeny v dané barvě Pondělí - ČERVENÁ Úterý ¬- MODRÁ Středa - ŽLUTÁ Čtvrtek - ZELENÁ Pátek - BÍLÁ Děti si přinesou lentilky

Buďme kamarádi

Datum konání: 21.10.2019
V pondělí 21.10. se uskuteční v MŠ Nad Ovčírnou v 8.30 h program "Buďme kamarádi" s povídáním o kamarádech s handicapem a seznámením s pomůckami pro třídu Beránků.

Svátek má Kvido, zítra Hugo

chléb, bavorská pomazánka, zelenina, cola cao, jablko, citronový čaj

polévka pohanková, zapékané filé, bramborová kaše, ledový salát, šťáva

grahamový rohlík, mrkvová pomazánka, zelenina, čaj jablko- skořice