Uzavření mateřské školy KORONAVIR!!!!

Krizový štáb města Zlína vyzývá k respektování nouzového stavu vyhlášeného vládou České republiky. Zároveň v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 vydává následující opatření:

Uzavření všech MATEŔSKÝCH škol LOUKY, PRŠTNÉ i OVČÍRNA s platností od pondělí 16. března 2020.

Pokud budete žádat o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení, můžete si tento formulář vyzvednout v pondělí 16. 3. 2020 od 8. 00 hod - 12, 00 hod v mateřské škole LOUKY!!!!!!! Platí i pro odloučená pracoviště PRŠTNÉ a OVČÍRNA. V dalších dnech po telefonické domluvě s ředitelkou školy telefon - 607 536 960

Muzikoterapie

Datum konání: 21.10.2019
V pondělí 21.10. se uskuteční v MŠ Prštné v 10 h Muzikoterapie. Pro děti ze Žluťásků.

Podzimní výstavka

Datum konání: 16.10.2019
V týdnu od 14. do 18.10. probíhá v MŠ Louky podzimní výstavka s názvem "Tvoří celá rodina", do které se mohou libovolně rodiny zapojit. Ve středu 16.10. proběhne dopolední tvoření dětí z dýní na téma "Podzim čaruje".

Sférické kino

Datum konání: 08.10.2019
V úterý 8.10. se účastní promítání Sférického kina děti z MŠ Prštné a z MŠ Nad Ovčírnou. Promítání začíná od 8.30 h. v MŠ Louky. Autobus od MŠ Ovčírna odjíždí v 8.15 h. a od MŠ Prštné v 9.15 h.

Sférické kino

Datum konání: 07.10.2019
V pondělí 7.10. přijede do MŠ Louky Sférické kino. Promítání začíná od 8.30 h.

Cvičení pro zdravý vývoj nohou

Datum konání: 01.10.2019
V úterý 1.10. se účastní předškolní děti MŠ Louky "Cvičení pro zdravý vývoj nohou" od 8.30 h. V odpoledních hodinách odborné poradenství pro rodiče.

Svátek má Kvido, zítra Hugo

chléb, bavorská pomazánka, zelenina, cola cao, jablko, citronový čaj

polévka pohanková, zapékané filé, bramborová kaše, ledový salát, šťáva

grahamový rohlík, mrkvová pomazánka, zelenina, čaj jablko- skořice