Galaxie

Datum konání: 09.04.2019
V úterý 9.4. si pojedou děti z MŠ Louky zařádit do Galaxie. Dejte dětem batůžek s pitím. Autobus odjíždí v 8.40 h.

Škrpálek

Datum konání: 09.04.2019
V úterý 9.4. vystupují děti z MŠ Nad Ovčírnou na zlínském Škrpálku, který se bude konat od 14.30 hodin v Kongresovém centru. Přijďte povzbudit naše děti.

Maňáskové divadlo

Datum konání: 08.04.2019
V pondělí 8.4. přijede Maňáskové divadlo z Olomouce s pohádkou "Jaro s veverkou Zrzečkou " do MŠ Prštné v 8.30 h. a do MŠ Louky v 10 h.

Galaxie

Datum konání: 03.04.2019
Ve středu 3.4. si pojedou děti z MŠ Prštné a Ovčírna zařádit do Galaxie. Dejte dětem batůžek s pitím. Autobus odjíždí v 8.40 h.

Světový týden

Datum konání: 01.04.2019
Každý den nahlédneme do jednoho státu a ochutnáme jejich jídelníček FRANCIE, ŘECKO, ITÁLIE, THAJSKO, AMERIKA

Dnes je 21. červenec