Duo Eden

Datum konání: 25.09.2018
V úterý 25.9. přijede do MŠ Louky v 8.30 h Duo Eden a do MŠ Prštné v 10 h. s vystoupením se zvířátky.

Divadlo Šikulka

Datum konání: 21.09.2018
V pátek 21.9. přijede do MŠ Louky v 8.30 h. divadlo Šikulka s pohádkou a do MŠ Prštné v 10.15 h.

Divadlo Šikulka

Datum konání: 17.09.2018
V pondělí 17.9. přijede do MŠ Nad Ovčírnou divadlo Šikulka s pohádkou v 10.20 h.

Dopravní výchova

Datum konání: 12.09.2018
Ve středu 12.9. se účastní v mateřské škole Nad Ovčírnou předškolní děti "vzdělávání v dopravní výchově" od 9 do 11 h. pod vedením lektora z dopravního hřiště. Děti si přinesou přilby na kolo.

Dopravní výchova

Datum konání: 11.09.2018
V úterý 11.9. se účastní v mateřské škole Prštné předškolní děti "vzdělávání v dopravní výchově" od 9 do 11 h. pod vedením lektora z dopravního hřiště. Děti si přinesou přilby na kolo.

Svátek má Gabriel, zítra Marián

vital chléb, pomazánka sýrová s jarní cibulkou, kápie, kakao, jablko, citronový čaj

polévka zeleninová s kapáním, kuřátko jako od maminky, těstovinový šneci, kompot, šťáva

rohlík, povidlové máslo, ovocný čaj