INFORMACE K ORGANIZACI PROVOZU MŠ
na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a v souladu s manuálem „Provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke Covid-19“ zpracovaný ke dni 6.4.2021 dochází k postupnému provozu i v naší mateřské škole.

Vážení rodiče, provoz mateřské školy od 12. 4. 2021, přítomnost dětí v MŠ je umožněna pouze dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné (do 31. 8. 2021 dovrší minimálně 6 let), dětem mateřské školy a třídy zřízené podle § 16 odst.9 školského zákona a dětí rodičů pracujících v profesích v rámci IZS zapsaných v naší MŠ.

Mimořádným opatřením určené vybrané profese IZS:

• zdravotničtí pracovníci poskytovatelů zdravotních služeb,
  • pedagogičtí pracovníci, kteří zajišťují prezenční vzdělávání v mateřské škole, základní škole, školní družině, školním klubu, v oborech vzdělání Praktická škola jednoletá nebo Praktická škola dvouletá, nebo pedagogičtí pracovníci školských zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy,
  • zaměstnanci bezpečnostních sborů,
  • příslušníci ozbrojených sil,
  • zaměstnanci orgánů ochrany veřejného zdraví,
  • zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů,
  • zaměstnanci Úřadu práce České republiky,
  • zaměstnanci České správy sociálního zabezpečení a okresních správ sociálního zabezpečení,
  • zaměstnanci Finanční správy České republiky.
  • Příslušnost k vybraným profesím zákonný zástupce doloží mateřské škole aktuálním potvrzením zaměstnavatele při nástupu dítěte do MŠ.

Počítáme s provozem mateřské školy od 6:00 do 16:30 hodin. Rozdělení dětí do tříd bude zveřejněno na vstupních dveřích po max. 15 dětech ve třídě.

Podmínkou nástupu dítěte do mateřské školy bude povinné neinvazivní antigenní testování. Každé dítě musí být 2x týdně testováno a to vždy v pondělí a ve čtvrtek, popřípadě v první den, kdy zahájilo docházku v daném týdnu. Bez provedení testu nemůže být dítě přijato ke vzdělávání. Testováno nemusí být dítě, které nákazu Covid-19 prodělalo a neuběhlo více než 90 dní od data pozitivního testu, toto je nutno doložit potvrzením.

Vánoční fotografování

Datum konání: 27.11.2020
V pátek 27.11. proběhne vánoční fotografování v MŠ Nad Ovčírnou dle objednávek. Je určeno pouze pro děti navštěvující MŠ.

Vánoční fotografování

Datum konání: 26.11.2020
Ve čtvrtek 26.11. proběhne vánoční fotografování v MŠ Prštné dle objednávek. Je určeno pouze pro děti navštěvující MŠ.

Barevný týden

Datum konání: 19.10.2020
Ve dnech 19.10. – 23.10. bude probíhat v MŠ Louky, v MŠ Prštné i v MŠ Nad Ovčírnou BAREVNÝ TÝDEN. Děti přijdou oblečeny v dané barvě: Pondělí - BÍLÁ Úterý - ŽLUTÁ Středa - MODRÁ Čtvrtek - ČERVENÁ Pátek - ZELENÁ. Děti si přinesou lentilky.

Zrušení třídních schůzek pro rodiče

Datum konání: 07.09.2020
Milí rodiče,třídní schůzky s rodiči se z organizačních důvodů ruší a nebudou se konat v žádné naší mateřské škole Louky Prštné i Ovčírna.. Obvyklý průběh a informace získáte na hlavní nástěnce a seznámení s informacemi podepíšete u paní učitelek na svých kmenových třídách svých mateřských škol.

Vítáme Vás v naší "Šťastné školce" 2020 - 2021

Datum konání: 01.09.2020

Zobrazit více

< 12 3 4 5 6 7 > »