Divadlo Plyšového medvídka

Datum konání: 19.03.2019
V úterý 19.3. přijede Divadlo Plyšového medvídka s pohádkou "O zlobivé notě" do MŠ Nad Ovčírnou v 8.30 h.

Návštěva 12. ZŠ

Datum konání: 19.03.2019
V úterý 19.3. navštíví předškolní děti z MŠ Prštné ZŠ na Podhoří, kde se účastní výuky v 1. třídách a prohlédnou si školu.

Divadlo Plyšového medvídka

Datum konání: 18.03.2019
V pondělí 18.3. přijede Divadlo Plyšového medvídka s pohádkou "O zlobivé notě" do MŠ Prštné v 8.30 h. a do MŠ Louky v 10 h.

Pohádkové zpívání

Datum konání: 15.03.2019
V pátek 15.3. pojedou děti z MŠ Nad Ovčírnou na Pohádkové zpívání, tancování a radování na Střední pedagogickou školu Zlín. Autobus odjíždí v 9.45 h.

Pohádkové zpívání

Datum konání: 14.03.2019
Ve čtvrtek 14.3. pojedou děti z MŠ Prštné na Pohádkové zpívání, tancování a radování na Střední pedagogickou školu Zlín. Autobus odjíždí v 8.30 h.

< 12 3 4 5 6 7 > »

Svátek má Gabriel, zítra Marián

vital chléb, pomazánka sýrová s jarní cibulkou, kápie, kakao, jablko, citronový čaj

polévka zeleninová s kapáním, kuřátko jako od maminky, těstovinový šneci, kompot, šťáva