Výlet dětí z MŠ Prštné

Datum konání: 19.06.2019
Ve středu 19.6. pojedou děti z MŠ Prštné na výlet do ZOO Lešná. Autobus odjíždí v 8 h.

Hula, hula párty

Datum konání: 19.06.2019
Ve středu 19.6. proběhne v MŠ Nad Ovčírnou "Hula, hula párty"- dopolední program na rozloučenou s MŠ.

Koník

Datum konání: 18.06.2019
V úterý 18.6. proběhne v MŠ Louky v 9h. přednáška o konících a v závěru se děti na koníkovi i povozí.

Hasiči

Datum konání: 18.06.2019
V úterý 18.6. přijedou v dopoledních hodinách do MŠ Prštné Hasiči, aby přiblížili dětem své povolání. Tímto děkujeme tatínkovi, který akci zprostředkoval.

Výlet dětí ze Žabiček a Ptáčků

Datum konání: 12.06.2019
Ve středu 12.6. pojedou děti z MŠ Louky ze třídy Žabiček a Ptáčků na výlet do Kovozoo ve Starém Městě, autobus odjíždí v 8 h.

< 12 3 4 5 6 7 > »

Dnes je 21. červenec
Svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

Na dnešní den není vypsán jídelníček