Datum konání: 30.11.2020
V pondělí 30.11. proběhne vánoční fotografování v MŠ Louky dle objednávek. Je určeno pouze pro děti navštěvující MŠ.

Datum konání: 27.11.2020
V pátek 27.11. proběhne vánoční fotografování v MŠ Nad Ovčírnou dle objednávek. Je určeno pouze pro děti navštěvující MŠ.

Datum konání: 26.11.2020
Ve čtvrtek 26.11. proběhne vánoční fotografování v MŠ Prštné dle objednávek. Je určeno pouze pro děti navštěvující MŠ.

Barevný týden

Datum konání: 19.10.2020
Ve dnech 19.10. – 23.10. bude probíhat v MŠ Louky, v MŠ Prštné i v MŠ Nad Ovčírnou BAREVNÝ TÝDEN. Děti přijdou oblečeny v dané barvě: Pondělí - BÍLÁ Úterý - ŽLUTÁ Středa - MODRÁ Čtvrtek - ČERVENÁ Pátek - ZELENÁ. Děti si přinesou lentilky.

Zrušení třídních schůzek pro rodiče

Datum konání: 07.09.2020
Milí rodiče,třídní schůzky s rodiči se z organizačních důvodů ruší a nebudou se konat v žádné naší mateřské škole Louky Prštné i Ovčírna.. Obvyklý průběh a informace získáte na hlavní nástěnce a seznámení s informacemi podepíšete u paní učitelek na svých kmenových třídách svých mateřských škol.

< 12 3 4 5 6 7 > »

Dnes je 13. května
Svátek má Servác, zítra Bonifác

chléb dlouhán, mrkvová pomazánka, mléko, jablko, mátový čaj