Dopravní výchova

Datum konání: 10.09.2018
V pondělí 10.9. se účastní v mateřské škole Louky předškolní děti "vzdělávání v dopravní výchově" od 9 do 11 h. pod vedením lektora z dopravního hřiště. Děti si přinesou přilby na kolo.

Datum konání: 07.09.2018
V pátek 7.9. 2018 se v mateřské škole Nad Ovčírnou bude konat schůzka s rodiči v 15.30 hod. Účast jednoho rodiče nutná.

Datum konání: 06.09.2018
Ve čtvrtek 6.9. 2018 se v mateřské škole Prštné bude konat schůzka s rodiči v 15.30 hod. Účast jednoho rodiče nutná.

Datum konání: 05.09.2018
Ve středu 5.9. 2018 se v mateřské škole Louky bude konat schůzka s rodiči v 15.30 hod. Účast jednoho rodiče nutná.

Vítáme Vás ve školce

Datum konání: 03.09.2018
Šup nožičky do školičky, obujte si své botičky! Šup nožičky do školky, nastartujte tříkolky! Ale, ale, to je nápad! Do školky my chceme ťapat – ťapat, běhat, cupitat, se všemi se přivítat!

Svátek má Gabriel, zítra Marián

vital chléb, pomazánka sýrová s jarní cibulkou, kápie, kakao, jablko, citronový čaj

polévka zeleninová s kapáním, kuřátko jako od maminky, těstovinový šneci, kompot, šťáva

rohlík, povidlové máslo, ovocný čaj