Zahradní slavnost

Datum konání: 10.06.2009
Dne 10. 6. 2009 v 15,45 hod. se na zahradě Mateřské školy - Louky, uskuteční Zahradní slavnost. Tímto zveme děti , rodiče, prarodiče ...... všech našich dětí a těšíme se,že s námi strávíte odpoledne plné sladkostí, zábavy /jízda na konících, skákání na trampolíně, ukázka cvičených pejsků, opékání špekáčků, diskotéka atd. /, ale především slavnostní rozloučení se s dětmi, které odchází do základní školy. Podmínkou je při vstupu odevzdat kousek modrého z nebe a hřejivé sluníčko.

Filmový festival Zlín

Datum konání: 05.06.2009
Dne 5. 6. 2009 se děti obou mateřských škol Louky i Prštné zúčastní "Dětského filmového festivalu Zlín" . Shlédnou pohádku "žáby a ropuchy". Odjezd od mateřské školy , 7,50 hod. proto prosíme rodiče o přivedení dětí nejpozději do 7,30 hod. .

Maňáskové divadlo

Datum konání: 03.06.2009
Dne 3. 6. 2009 se v MŠ Louky v 8,30 hod a v MŠ Prštné v 10,15 hod. uskuteční Maňáskové divadlo s pohádkami O šípkové Růžence, O pejskovi a kočičce, a podádka zajíc , liška a kohout.

Fotografování na školní foto

Datum konání: 21.05.2009
Dne 21. 5. 2009 se budou děti fotografovat na společné třídní foto. Děti z mateřské školy Louky v 8,30 hod. , děti z Prštného v 9, 30, hod.

Exkurze do podniku na výrobu padáků

Datum konání: 20.05.2009
Dne 27. 5. 2009 se děti MŠ - Prštné učastní exkurze do podniku NIRVANA na výrobu padáků.Tímto děkujeme rodiči dítěte, které navštěvuje MŠ za umožnění této exkurze.

Svátek má Gabriel, zítra Marián

vital chléb, pomazánka sýrová s jarní cibulkou, kápie, kakao, jablko, citronový čaj

polévka zeleninová s kapáním, kuřátko jako od maminky, těstovinový šneci, kompot, šťáva

rohlík, povidlové máslo, ovocný čaj