Ahoj na prázdninách

Datum konání: 27.06.2008
Naše milé děti, přejeme Vám krásné sluníčkové a koupací prázdniny, dětem, které odchází do školy přejeme úspěšný vstup přes práh školního dětství a také všem Vašim rodinám klid a pohodu. Zaměstnanci mateřské školy Louky i Prštné

Plavání

Datum konání: 18.06.2008
Dne 18. 6. 2008 se uskuteční poslední plavecká lekce

Hastrmánek a zvířátka

Datum konání: 10.06.2008
Divadelní představení Hastrmánek a zvířátka 10. 6. 2008 v 8,30 hod. v mateřské škole Louky.

Berušková zahradní slavnost

Datum konání: 09.06.2008
Dne 9. 6. 2008 v 15,45 se bude na zahradě naší mateřské školy Louky konat velká Berušková slavnost spolu se slavnostním dekorováním předškoláků.Tímto zveme všechny, kdo chtějí zažít s námi odpoledne plné zábavy - jízda na konících, skákání na trampolině a nafukovacím hradě,opékání špekáčků, mlsání zmrzlinek, sladkostí, pro dospělé odpočinku u kafíčka, tancování a shlédnutí vystoupení.Podmínkou je však, berušková maska každého dítěte vyrobená za pomoci rodinných příslušníků. A ještě jedna velká podmínka - všichni přinesou kousek modrého z nebe a nejodvážnější teplé sluníčko!!!

Plavání

Datum konání: 04.06.2008