Seznamy přijatých dětí do mateřských škol Louky, Prštné, Ovčírna

MŠ Louky
MŠ Ovčírna
MŠ Prštné

Upozornění pro rodiče nově přijatých dětí k předškolnímu vzdělávání 2020 -2021:
Ve středu 24. 6. 2020 v 15,00 hod se v mateřské škole Louky /platí pro všechny rodiče Louky, Prštné i Ovčírna/ uskuteční informační schůzka pro rodičů nově přijatých dětí.
Účast alespoň jednoho zákonného zástupce NUTNÁ !!!!!!
Účast bez dětí !!!!

Mateřské školy ve Zlíně se znovu otevřou

publikováno: 7.5.2020

Zlín – Krizový štáb statutárního města Zlína rozhodl, že se Mateřské školy zřizované městem opět otevřou v pondělí 18. května 2020, tedy o týden dříve, než bude otevřen I. stupeň základních škol.

„Původně jsme chtěli školky otevřít v termínu otevření 1. stupně základních škol, ale na základě podnětů rodičů jsme se rozhodli, že školky otevřeme již od 18. 5. Dřívější termín nebyl možný skrze zápisy, které mají proběhnout v příštím týdnu. Zároveň plánujeme přes prázdniny rozšířený provoz školek i školních družin,“ uvedl primátor města a předseda krizového štábu Jiří Korec.

Aby byl návrat dětí do mateřských škol bezpečný jak pro ně samotné, tak i pro jejich rodiče a v neposlední řadě také pro všechny zaměstnance MŠ, je nutno dodržovat pokyny a doporučení uvedená v dokumentu MŠMT. V souvislosti s obnovením provozu mateřských škol vydalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dokument Provoz mateřských škol v období do konce školního roku 2019/2020.

Nejdůležitější z pokynů či doporučení jsou následující:

• Při cestě do školy a ze školy zakrýt ústa a nos ochrannými prostředky,
  • Dodržovat odstup 2 metry,
  • Minimalizovat velké shromažďování osob před školou,
  • Po přezutí a převlečení si důkladně umýt ruce vodou a tekutým mýdlem,
  • Nevodit do MŠ děti s příznaky COVID-19,
  • Důkladně si mýt ruce před zahájením stravování (děti si sami jídlo a pití nenabírají a neberou si ani sami příbory,
  • Při prvním vstupu do školy předkládá zákonný zástupce následující prohlášení,
    a) písemné seznámení s vymezením rizikových skupin stanovených Ministerstvem zdravotnictví a
    b) písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění

Pokud zákonný zástupce tyto dokumenty nepodepíše, nebude vstup dítěti do mateřské školy umožněn.

MŠ zajistí zvýšenou četnost úklidu a dezinfekce, větší část pobytu venku v areálu MŠ, časté větrání a další nařízení, která jsou uvedena ve zmíněném dokumentu MŠMT. Děti a pedagogičtí pracovníci mateřské školy roušky v prostorách školy nosit nemusí.

Kompletní soubor hygienických opatření pro školská zařízení naleznete ZDE.

Obecné informace ke znovuotevření
Opatření školy a čestné prohlášení stahujte zde

Pohádka o bojácném tygříkovi 30. 4. 2008

Datum konání: 29.04.2008
Pohádka o bojácném tygříkovi - 30. 4. 2008 na Malé scéně. Odjezd v 9,30. Účastní se obě mateřské školy Louky i Prštné.

Pavel Novák Obě mateřské školy Louky i rštné

Datum konání: 17.04.2008
Vystoupení Pavla Nováka 17.04. 2008 na 8, oo hod na Domě Kultury Zlín.

Jak pejsek stonal

Datum konání: 03.04.2008
Divadelní představení "Jak pejsek stonal" 11. 4. 2008 v 8,45 v MŠ Louky a v 10,00 hod v MŠ Prštném.

Škrpálek

Datum konání: 01.04.2008
1. 4. 2008 Mateřská škola Prštné se účastní v odpoledních hodinách přehlídky mateřských škol Škrpálek v Městském divadle Zlín.Všechny srdečně zveme naše děti podpořit .

Dobří Bobři

Datum konání: 19.03.2008
Koncert "Dobí Bobři" na UTB .Odjezd od MŚ v 8,30 hod.Obě mateřské školy

« < 167 168 169 170 171172 173 174 175 176 177 >