Prosím čtěte pozorně Koronavir !!

Zveřejnil(a): PhDr. Ivana Vymětalová, 06.03.2020
Datum konání: 17.03.2020

Důležité  upozornění !

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že chceme zajistit, aby škola byla pro Vaše děti bezpečným prostředím a nedošlo ve škole k výskytu onemocnění koronavirem, vyzývám ty z Vás, kteří jste byli se svými dětmi o jarních prázdninách v zasažených oblastech, mezi které už patří celá Itálie, abyste své děti v pondělí 9. března 2020 neposílali do školy a nechali je ve 14denní karanténě doma. Toto opatření vydávám v souladu s Výzvou Krajské hygienické stanice Zlín, kterou jsme obdrželi dnešního dne 6. března 2020.

V souvislosti s výše uvedeným Vás žádám o zaslání zprávy a sdělení jména dítěte, kterého se karanténa týká, nejpozději do neděle 8. března 2020 na moji mailovou adresu skolka@outlook.cz

Věřím, že toto opatření pochopíte a budete respektovat.

Dnes je 11. červenec
Svátek má Olga, zítra Bořek

chléb, sýrová pomazánka, rajče, mléko, jablko, ovocný čaj

vývar s těstovinou, čočka na kyselo, vejce, chléb, okurek