Abychom vám co nejvíce usnadnili sledování všech aktuálních informací v našich mateřských školách, připravili jsme pro vás další možnosti, jak nás můžete pohodlně sledovat.

RSS feed

RSS Pokud používáte RSS čtečku, pak vám může příjt vhod RSS kanál, díky kterému budete informování ihned po zveřejnění našich aktualit.

Google calendar

Google calendar V případě, že využíváte Google Calendar, můžete si snadno naimportovat kalendář našich akcí a využívat všech dalších funkcí, které tato skvělá služba nabízí.

Facebook V případě, že máte profil na sociální síti Facebook, není nic snazšího, než se stát fanouškem naší stránky na této sociální síti.

Svátek má Gabriel, zítra Marián

vital chléb, pomazánka sýrová s jarní cibulkou, kápie, kakao, jablko, citronový čaj

polévka zeleninová s kapáním, kuřátko jako od maminky, těstovinový šneci, kompot, šťáva

rohlík, povidlové máslo, ovocný čaj