Buďme kamarádi

Datum konání: 29.09.2021
Ve středu 29.9. se uskuteční v MŠ Louky program "Buďme kamarádi" s povídáním o kamarádech s handicapem a seznámením s pomůckami.

Buďme kamarádi

Datum konání: 23.09.2021
Ve čtvrtek 23.9. se uskuteční v MŠ Prštné a v MŠ Nad Ovčírnou program "Buďme kamarádi" s povídáním o kamarádech s handicapem a seznámením s pomůckami.

Canisterapie

Datum konání: 21.09.2021
V úterý 21.9. proběhne v MŠ Nad Ovčírnou Canisterapie.

Datum konání: 06.09.2021
Vážení rodiče, třídní schůzky se uskuteční v MŠ Louky dne 6. 9. 2021 v 15. 30 hod. , v MŠ - Prštné 7. 9. 2021 v 15.30 hod., v MŠ Ovčírna 8. 9. 2021. Prosíme o dodržení hygienických opatření /respirátor/, účast pouze jednoho rodinného zástupce a účast bez přítomnosti dětí

Dopravní výchova

Datum konání: 03.09.2021
V pátek 3.9. pojedou předškoláci z MŠ Prštné na dopravní hřiště do Malenovic. Odjezd autobusu v 8.30 h od MŠ. Dejte dětem batůžek s pitím a helmu na kolo.

1 2 3 4 5 6 > »

Dnes je 28. září