Krásné prázdniny

Datum konání: 01.07.2020
Slunce svítí, řeka volá: dneska už nám končí škola. Vyrazíme na prázdniny, teď z nás bude někdo jiný. Krásné prožití letních dnů přejeme všem dětem a rodičům :-)

Aktivity v mateřské škole

Datum konání: 18.05.2020
Vážení rodiče, z důvodů dodržování hygienických opatření nebudou v mateřské škole do konce školního roku 2019-2020 uskutečňovány žádné akce - divadla , kina atd cizími subjekty ani děti na tyto akce nebudou jezdit mimo mateřskou školu

Prosím čtěte pozorně Koronavir !!

Datum konání: 17.03.2020
Důležité upozornění ! Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že chceme zajistit, aby škola byla pro Vaše děti bezpečným prostředím a nedošlo ve škole k výskytu onemocnění koronavirem, vyzývám ty z Vás, kteří jste byli se svými dětmi o jarních prázdninách v zasažených oblastech, mezi které už patří celá Itálie, abyste své děti v pondělí 9. března 2020 neposílali do školy a nechali je ve 14denní karanténě doma. Toto opatření vydávám v souladu s Výzvou Krajské hygienické stanice Zlín, kterou jsme obdrželi dnešního dne 6. března 2020. V souvislosti s výše uvedeným Vás žádám o zaslání zprávy a sdělení jména dítěte, kterého se karanténa týká, nejpozději do neděle 8. března 2020 na moji mailovou adresu [email protected] Věřím, že toto opatření pochopíte a budete respektovat.

Zobrazit více

Karneval

Datum konání: 20.02.2020
Ve čtvrtek 20.2. budeme mít v MŠ Louky, Prštné i Ovčírna "Karneval", který se uskuteční v dopoledních hodinách. Na tento den připravte dětem masky :-)

Divadlo Sluníčko

Datum konání: 13.02.2020
Ve čtvrtek 13.2. přijede divadlo Sluníčko s pohádkami do MŠ Prštné v 8.30 h.

Dnes je 29. září
Svátek má , zítra

chléb, pomazánka z nivy, rajče, granko, nektarinka, zelený čaj

vývar s těstovinovou rýží, kuřecí čína, dušená rýže, ledový salát