Milí rodiče, vážení zástupci zřizovatele a milí kolegové,
další rok plný dětského smíchu, objevování a společných krůčků v naší školce utekl jako voda. Když se ohlédneme zpátky, vidíme obrovský kus práce a radosti. Tento úspěšný rok by ale nebyl možný bez úžasných lidí, kteří drží při sobě a táhnou za jeden provaz.
Naše obrovské poděkování patří nejdříve vám, rodičům. Děkujeme za vaši každodenní důvěru, se kterou nám svěřujete to nejcennější, za vaši otevřenou náruč, pomoc při akcích a za to, že s námi tvoříte jednu velkou školkovou rodinu.
Stejně velké poděkování si zaslouží také náš zřizovatel. Velmi si vážíme toho, že s námi sdílíte naše vize, nasloucháte našim potřebám a pomáháte nám vytvářet bezpečné, podnětné a moderní prostředí, kde mohou naše děti šťastně růst.
To nejteplejší poděkování však letí k našim zaměstnancům. Děkuji celému týmu – paní učitelkám za jejich nekonečnou trpělivost, kreativitu a mateřskou náruč, a našim provozním zaměstnancům za to, že je ve školce vždy čisto, útulno a z kuchyně to krásně voní. Bez vaší obětavosti, každodenního nasazení a srdce, které do své práce dáváte, by naše školka nebyla tím, čím je.
Přejeme vám všem nádherné prázdniny plné sluníčka, rodinných dobrodružství a zaslouženého odpočinku od ranního spěchu. Našim loučícím se předškolákům přejeme úspěšný start ve škole a s ostatními se moc těšíme na viděnou v září!
Krásné léto všem!



